Міста-побратими
Обрати сторінку

З метою перевірки готовності Моршинської міської ланки територіальної системи централізованого оповіщення 16 травня 2018 року у період з 14:45 год. до 14:50 год. відділом з питань надзвичайних ситуацій, діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи та військового обліку Моршинської міської ради буде проводитися навчальне оповіщення населення міста сигналами цивільного захисту.

Буде увімкнена електросирена та передаватись повідомлення для населення через засоби телебачення та радіомовлення.
У зв’язку з тим, що мета увімкнення електросирен навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.
Звучання електросирени означає сигнал цивільного захисту “Увага всім”. Почувши його негайно увімкніть гучномовці проводового радіомовлення, налаштуйте ефірні радіоприймачі на хвилю “Львівського радіо” на частоті 103,3 МГц в ФМ-діапазоні, а телеприймачі переключіть на ефірні канали “Першого національного” Національної суспільної телекомпанії України, ТРК Львів – Суспільне мовлення (12-й телевізійний канал), телеканал “Телекомпанії “Львів-ТБ” “ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ” (57-й телевізійний канал) або телеканал ТРК «Простір» та прослухайте повідомлення відділу з питань надзвичайних ситуацій, діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи та військового обліку.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи та військового обліку міської ради

(підпис)

П. Д. Бурій