Відділ ведення Державного реєстру виборців Моршинської міської ради нагадує, що 10 вересня закінчується термін подачі заяви щодо зміни виборчої адреси. Це стосується таких категорій громадян як внутрішньо переміщені особи, трудові мігранти в середині країни та люди без зареєстрованого місця проживання. Заява до відділу може бути подана в паперовій формі, надана виборцем особисто або через уповноважену особу, повноваження якої офрмлено відповідно до законодавства, та в електронній формі, надіслана виборцем за підписом, прирівняним до власноручного підпису згідно із Законом України “Про електронні довірчі послуги” (кваліфікований електронний підпис), з використанням мережі Інтернет. З новою заявою щодо зміни виборчої адреси Ви маєте право звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців не раніше ніж через один рік після останньої дати внесених змін.

Чекаємо Вас за адресою: м. Моршин, вул. Івана Франка, 15. Телефон для довідок: 6-11-88.