Міста-побратими
Обрати сторінку

Комунальне підприємство «Зелене місто» Моршинської міської ради створене рішенням Моршинської міської ради № 66 від 13.01.16 р. є юридичною особою, має самостійний баланс.Підприємство здійснює основний вид діяльності – комплексне обслуговування об’єктів. Штат підприємства налічує 49,75 штатних одиниць.
Метою створення підприємства є:
– організація забезпечення належного рівня та якості робіт (послуг) з благоустрою міста Моршина;
– виконання комплексу робіт з улаштування (відновлення) покриття доріг і тротуарів, обладнання пристроями для безпеки руху, озеленення, забезпечення зовнішнього освітлення, встановлення малих архітектурних форм, здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення інженерно-технічного і санітарного стану території, покращання її естетичного вигляду;
– утримання в належному стані вулично-дорожноїмережі території міста Моршина;
– контроль за забезпеченням належного санітарного стану території міста Моршина;
– виконання робіт, пов’язаних з управлінням об’єктами комунального майна, закріпленими за підприємством в установленому порядку на праві повного господарського відання.
Предметом діяльності підприємства є виконання робіт (надання послуг) з метою належного утримання об’єктів благоустрою комунальної власності, закріплених за підприємством, а саме:
– обслуговування об’єктів благоустрою;
– виконання робіт з будівництва, капітального, поточного ремонту, утримання та технічне обслуговування покриття площ, вулиць, доріг, проїздів, алей, бульварів, тротуарів, пішохідних зон і доріжок, технічних засобів регулювання дорожнього руху, підземних переходів та туалетів, шляхопроводів, дощової каналізації, та інших об’єктів благоустрою;
– виконання робіт з обстеження якісного та кількісного стану зелених насаджень
– квіткове оформлення об’єктів зеленого господарства в місті;
– надання платних послуг, пов’язаних з благоустроєм, озелененням і квітковим оформленням територій, інтер’єрів тощо;
– організація поховання померлих і надання ритуальних послуг згідно з договорами-замовленнями;
– виконання робіт з підготовки міста до проведення свят;
– організація місць відпочинку для населення.
Здійснено ремонт по вулицях:
1. Капітальний ремонт дороги по вул. Б.Хмельницького – 987 374,24 гривень.
2. Капітальний ремонт дороги по вул. Зеленій – 1 000 000,00 гривень.
– Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. С.Стрільців -297 977,00 гривень.
– Капітальний ремонт тротуару по вул.Вокзальній –477687,87 гривень.
– Капітальний ремонт дороги по вул. Б.Кірчева – 519 792,09 гривень.
– Капітальний ремонт (часткова заміна по правій та лівій строні) бортових каменів по вул.Д.Галицького(біля магазина «Андріана») в м. Моршин Львівської області 27 287,01гривень.
– Капітальний ремонт (часткова заміна по правій та лівій строні) бортових каменів по вул.І.Франка від перехрестя вулиць З.Красівського-І.Франка до перехрестя вулиць Вокзальна-І.Франка в м.Моршин Львівської області 36 987,13 гривень.
– Капітальний ремонт (часткова заміна по правій та лівій строні) бортових каменів по вул.І.Франка від перехрестя вулиць Д.Галицького-І.Франка до перехрестя вул.Т.Шевченка-І.Франка в м. Моршин Львівської області 359 209,39 гривень .
– Капітальний ремонт тротуару та проїзджоїчастини по вул.Лесі Українки в м.МоршинЛьвівської області зроблено частково на суму 1100 000,00 гривень роботи продовжено на 2021 рік.
Капітальний ремонт дороги по вул.Т.Шевченка в м.Моршин Львівської області на загальну суму 2349578,51гривень.
-Капітальний ремонт тротуарів біля дитячого майданчика по вул.50-річчя УПА 2-4 в м.МоршинЛьвівської області на загальну суму 78 135,62 гривень та встановлено Світильники вуличні “дерево” в комплекті з анкерними закладними на суму 57 000,00 гривень.
– Розпочато роботи по будівництву підїзної дороги до ділянок учасників АТО та моста через ріку Бережницю по вул.Івана Франка (біля автостанції) в м.Моршин Львівської області.
Впродовж 2016-2020 років КП «Зелене місто» проводився поточний ремонт для покращення стану доріг.
Встановленно огорожі зелених насаджень по вул. Івана Франка в сумі 299 674,00 гривень на яких проводяться висадка однорічних квітів.Проведено капітальний ремонт тротуарів (вхід до парку з вул. 50-річчя УПА в м.Моршин,Львівськоїобласті) в сумі 260 019,00 гривень. Встановлення металевої огорожі між проїздною частиною та пішохідним тротуаром від перехрестя вул.І.Франката вул.50-річчя УПА до перехрестя вул.І.Франка та внутрішньодворового заїзду до будинків по вул.УПА буд.2.4.6 в м.Моршин в сумі 69 616,00гривень. Встановлення огорожі по вул.Івана Франка №6,8,12​в сумі 99 611,00 гривень. Встановленноконтейнерних майданчик по вул.І.Франка, Д.Галицького, по вул.Шевченка. Для контролю в’їзду в центральну частину міста Моршин по вул. І.Франка придбано висувний бар’єр для автоматизованої контролю вартістю 50 000, 00 гривень. Придбано та встановлено конструкцію «Я люблю Моршин» в сумі 49 900, 00гривень. За рахунок коштів збереження природно-заповідного фонду було придбано трактор з додатковим обладнанням на загальну суму 381 000,00 гривень.На території міста було встановлено інформаційні вказівники в кількості 109шт.. За для безпеки громадян та фіксації правопорушень було придбано 34 камер-відеоспостереження та встановлено на території міста.
Для розміщення інформації придбано LED екран зовнішній SMD P10 1920*960 (функціонал – дата, час, температура, вологість) в сумі 47 285,00 гривень.
КП «Зелене місто» є переможцем двох мікропроєктів по освітлені вулиць міста Моршин а саме:
– Капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення по вул.Привокзальній в м.МоршинЛьвівської області в сумі 299 586,00 гривень
– Капітальний ремонт частини вуличного освітлення по вул.Степана Бандери в м.Моршин Львівської області в сумі 381 077,66 гривень.
Протягом 2016-2020років в рамках поточного ремонту та обслуговування мереж зовнішнього освітлення були виконані роботи із заміни 249шт. світильників. Проведено поточний ремонт 13км кабельної лінії, замінено пошкоджені ділянки кабельної лінії, виконано ремонт шаф включення зовнішнього освітлення, замінено і відрегульовано кронштейни. Здійснено ремонт новорічної ілюмінації та встановлено світлодіодні конструкції вздовж вулиці І.Франка в центральної частини міста та центральної дороги.
На території міста Моршин Комунальним підприємством «Зелене місто» Моршинської міської ради проведено роботи по встановленню опор вуличного освітлення по вул. 50-річчя УПА (буд.2), Озерна (буд.15), між будинками І.Франка (6 і 😎 та пішохідній зоні між вул. С.Яминського – Б.Хмельницького в рамках реалізації міської Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Моршина на 2019-2021 роки.
КП «Зелене місто» отримало безоплатно на баланс підприємства від:
Приватного акціонерного товариство “Індустріальні та дистрибуційні системи” передало:
– Багатофігурна паркова скульптура “Хмаринка Моршин” – первісна вартість 1 500 000,грн;
– Скульптурний елемент Вхідна арка “Моршин” – первісна вартість 150 000,00грн.
– Скульптура “Рись – символ Карпат”- первісна вартість -1 165 265,70грн;
– Басейн “Рись – символ Карпат”- первісна вартість – 1 065 623,30грн;
та від фізичної особи Сельтов Ярослава Миколайовича було передано дитячий ігровий майданчик розміщений у парку.
Значну увагу працівники КП «Зелене місто» приділяють заходам з озеленення території парку та центральної частини міста Моршин. Встановлено 14 термочаш на світлових опорах та 4 квіткові модулі в центральній частині міста, по вул.І.Франка. Весною проводиться висадка квіткової розсади в термочаші та клумби в різних частинах міста. Також здійснюється підготовка клумб та висів насіння квітів вздовж вулиць. Регулярно проводиться догляд за зеленими насадженнями, газонами та клумбами в місті.Впродовж 2016-2020 років проводиться озеленення території Амфітеатру та центральної клумби парку. Влаштовано декоративну засипку та висаджено зелені насадження та квіткову розсаду біля Будинку Культури. Встановлено бетонні клумби в центральній частині міста та висаджено квіткову розсаду. Облаштовано територію біля статуї Матері Божої на в’їзді в м.Моршин.
Крім того постійно проводиться контроль за дотримання правил благоустрою м.Моршин та здійснюється вручення приписів та складання протоколів про порушення законодавства у сфері благоустрою міста для притягнення винних осіб до відповідальності.