За сприяння Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» Моршинська міська рада розробляє Стратегію розвитку Моршинської територіальної громади на період до 2028 року (далі – Стратегія).
Найважливішим етапом розробки Стратегії є план дій – це проєкти або ідеї проєктів, які подає громадськість (юридичні та фізичні особи).
Проєкти буде відібрано, проаналізовано, систематизовано Робочою групою з розробки Стратегії, визначено найважливіші та найактуальніші, що дозволить сформувати операційну частину Стратегії та визначити джерела фінансування цих проєктів.
Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Моршинської територіальної громади: представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.
Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:
1️⃣. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.
Цільова аудиторія на яку направлена реалізація проєкту- окрема соціальна група (молодь, діти, жінки тощо).
2️⃣. Термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки (2022 – 2024 рр).
3️⃣. Подібний проєкт ще не реалізовувався на відповідній території.
4️⃣. Існує людський та технічний ресурс спроможність для реалізації проєкту.
5️⃣. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).
6️⃣. Проєктна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Моршинської громади (додаток 1).
7️⃣. Проєктну ідею має бути надіслано не пізніше 20 вересня 2021 року, до 17.00.
Заповнені форми надсилайте до відділу економічного розвитку та інфраструктури Моршинської міської ради:
📧: ekonomikamorshin@gmail.com з поміткою «До Стратегії».
Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь ласка:
до відділу економічного розвитку та інфраструктури:
📧ekonomikamorshin@gmail.com,
☎️(03260) 6-10-11,
☎️ +38 (097) 219-26-33 – Ірина Пеленська.
📌консультантів зі стратегічного планування: 📧: euripidster@gmail.com,
☎️+38 (050) 430-66-16 – Петро Мавка
📧: ov@gcs.org.ua,
☎️ +38 (067) 244-56-07 – Олександр Волошинського.
Проєкт стратегічних та операційних цілей, форма технічного завдання на проєкт, приклад заповнених форм технічного завдання дивіться тут.