В рамках конкурсу, що проводила Асоціація органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” за підтримки департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації у місті Моршині було реалізовано проект «Музей однієї ікони».
З метою збереження національної пам’яті та популяризація історії та культури українського народу, зокрема, громади міста Моршина, зацікавлення і приваблення відвідувачів, музей обладнали сучасним обладнанням, а саме: звукопідсилюючою та звуковідтворюючою апаратурою, освітленням, мультимедійним обладнанням, придбано дерев’яні лавки та підставки для інформаційних альбомів. Для ознайомлення з історією та представленими музейними експонатами виготовлено поліграфічну продукцію. Проект реалізовано в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти міського бюджету, обласних бюджетів Львівської, Закарпатської,Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПрАТ “Моршинський завод мінеральних вод “Оскар”.