Міста-побратими
Обрати сторінку

12.10.2017року. в залі засідань Моршинської міської ради проведено засідання Круглого столу на тему: «Реалізація пілотного проекту «Рука допомоги»»

В засіданні круглого столу взяли участь секретар Моршинської міської ради М.Воєвода, заступник директора Моршинського міського центру зайнятості О. Микитюк, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Моршинської міської ради Р. Голобин та начальник відділу управління праці та соціального захисту населення Моршинської міської ради Г.Білінська. На засідання Круглого столу були запрошені працездатні непрацюючі члени малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщені особи, які проживають в м. Моршині.

Присутніх ознайомили з умовами проекту та можливості отримання поворотної фінансової допомоги. За умовами проекту, розмір поворотної фінансової допомоги становить 40 прожиткових мінімумів, на даний час це 64 тис.грн. Ці кошти учасники проекту мають повернути за 3 роки. Щоб отримати кошти на започаткування власної справи не обовязково мати вже готовий бізнес-план, головне, щоб була ідея. Написати проект та втілити його в життя допоможуть фахівці центру зайнятості.

На засіданні було зазначено, що головною метою проекту є виведення малозабезпечених та внутрішньо переміщених осіб із стану бідності та допомога їм у працевлаштуванні або започаткуванні власної справи.