14 березня в актовому залі НВК «Середня загальноосвітня школа-ліцей» м. Моршина відбувся публічний звіт перед громадою міського голови Руслана Ільницького, про проведену роботу у 2018 році.
Звіт розпочався з привітання з нагоди Дня українського добровольця та хвилини мовчання за загиблими в зоні АТО.
Під час звіту висвітлено роботу структурних підрозділів Моршинської міської ради, комунальних підприємств та бюджетних установ міста. Особливу увагу голова зосередив на виконанні бюджету, міських та обласних цільових програмах, інвестиційній діяльності та благоустрою, обговорено проблемні питання міста.
У своєму виступі Руслан Ільницький подякував за допомогу в залученні коштів та співпрацю голові Львівської обласної державної адміністрації Олегу Синютці, голові Львівської обласної ради Олександру Ганущину та депутату Львівської обласної ради Всеволоду Біласу.
Окрім цього, голова подякував Президентові України Петру Порошенку за ініціативу щодо фінансової децентралізації, завдяки якій в міських бюджетах залишається більше коштів.
Після доповіді, відбувся діалог між мешканцями міста та міським головою Русланом Ільницьким.