Міста-побратими
Обрати сторінку

Протидія домашньому насильству

З метою реалізації в м. Моршині державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі рішенням сесії Моршинської міської ради від 07.02.2019 р. завтерджено Програму із запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на період на 2020 року метою якої є створення правових і соціальних умов для належного функціонування та розвитку сім’ї як основного осередку суспільства, надання ефективної допомоги жертвам сімейного насильства.

Рішенням виконавчого комітету від 12.02.2019 року №21 створено Координаційну раду щодо запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі при виконавчому комітеті Моршинської міської ради, затверджено склад Координаційної ради та Положення про Координаційну раду.

Розпорядженням міського голови від 20.11.2018 року № 81 “Про порядок здійснення заходів із запобігання та протидії домашньому насильству” визначено секретаря ради, Воєводу Миколу Васильовича, координатором з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознаками статі в м. Моршині.

Контакти персонально відповідальної особи за протидію домашньому насильству Воєводи Миколи Васильовича:

Роб.тел. +38 (03260) 6-1013

Моб. тел. +380970662144

Прийом та реєстрація заяв і повідомлень про вчинення домашнього насильства здійснюється в управлінні праці та соціального захисту населення Моршинської міської ради. Тел. +38 (03260) 6-10-29.

СКЛАД

Координаційної ради щодо запобігання та протидії домашньому

насильству і насильству за ознакою статі при виконавчому комітеті Моршинської міської ради

1

ВОЄВОДА

Микола Васильович

Секретар ради, голова Координаційної ради

2

ГОЛОБИН

Роксолана Богданівна

Заступник начальника управління прці та соціального захисту населення міської ради, заступник голови Координаційної ради

3

ПРИСТУПА

Іванна Зіновіївна

Головний спеціаліст сектору з питань праці, сімейної політики та організаційно-кадрової роботи управління праці та соціального захисту населення міської ради, секретар Координаційної ради

4

МОЧАРСЬКА

Марія Миколаївна

Начальник служби у справах дітей управління соціально-гуманітарної політики міської ради

5

КИШЕНЮК

Оксана Михайлівна

Соціальний педагог НВК “Середня загальноосвітня школа-ліцей” м.Моршин

6

ДУДА Ірина

Романівна

лікар загальної практики сімейної медицини КНП “Моршинська міська лікарня”

7

ШТЕФАНЕЦЬ

Руслан Карлович

Старший дільничий офіцер поліції сектору превенції патрульної поліції Стрийського відділу поліції ГУНП у Львівській області, капітан поліції (за згодою)

8

ПАВЛІВ

Андрій Іванович

Помічник голови Стрийського міськрайонного суду (за згодою)

9

СЕПИК

Ігор Михайлович

Заступник керівника Стрийської місцевої прокуратури (за згодою)