У п’ятницю 8 лютого в приміщенні актового залу НВК “Середня загальноосвітня школа-ліцей” м. Моршина відбулась презентація книги “Батько Бандерів”. Автор книги Анатолій Бень. Під час презентації було представлено історичні видання національно-визвольного руху.
Презентував книгу член товариства «Просвіта», депутат VI скликання Львівської обласної ради, учасник «Революції Гідності» у місті Моршині та місті Києві Богдан Сидорак.
На зустрічі були присутні учнівська молодь, працівники НВК «СЗШ-ліцей» та міської ради. Богдан Сидорак розповів про історичні факти та цікаві деталі з історії написання презентованих книг.
За підтримки мецената, депутата Львівської обласної ради Всеволода Біласа примірники книг було передано в бібліотеки міста Моршина.