26.03.2020 року відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
Серед інших розглядалось питання про щоденне проведення моніторингу щодо дотримання правил самоізоляції особами, які повернулися з – за кордону.
Комісією прийнято рішення доручити Стрийському відділу поліції ГУ НПУ у Львівській області спільно з КНП “Моршинська міська лікарня” Моршинської міської ради налагодити щоденний моніторинг щодо дотримання правил самоізоляції особами, які повернулися з – за кордону та належне взаємоінформування щодо розповсюдження на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 з відділенням організації епідеміологічних досліджень Стрийського міськрайонного відділення ДУ ЛО ЛЦ МОЗ України та Стрийським міжрайонним управлінням ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області.