Міста-побратими
Обрати сторінку

Карантин в Україні ускладнив процес пошуку роботи: працівників роботодавці перевели на дистанційну роботу, а пошук нових співробітників дещо зупинився.
Працевлаштуватися стало складніше, а більшість тих, хто зараз шукає роботу, бояться так нічого і не знайти. Та не потрібно опускати руки. Пропонуємо кілька способів, які допоможуть пристосуватися зробити ваші пошуки успішними.
Створюйте відеорезюме, в якому привертайте увагу роботодавця до своєї кандидатури. У ньому коротко викладіть свою мотивацію працювати саме у цього роботодавця у цей складний період. Запевніть його, що ви готові продуктивно працювати за будь-яких умов.
Якщо вас запрошують на онлайн-співбесіду, то пам’ятайте, що до неї потрібно готуватися так само ретельно, як і до звичайної, навіть більше. Вам необхідно потурбуватися про задній план та фоновий шум. Обов’язково створіть ділову обстановку та приязно розмовляйте в камеру.
Фахівці служби зайнятості завжди готові допомогти у складанні резюме чи у наданні консультації щодо проходження співбесіди.
За потреби звертайтеся до Моршинської міської філії Львівського ОЦЗ і ми радо Вам намагатимемося допомогти.