Стрийська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що з 1 січня 2018 року податкова декларація про майновий стан і доходи  подається за новою формою.

Наразі передбачається відображення фізичними особами – підприємцями у додатку Ф2 до Декларації амортизаційних відрахувань за витратами, понесеними на придбання (самостійне виготовлення) основних засобів та придбання нематеріальних активів.

Також для фізичних осіб – підприємців, які у звітному податковому році припиняють державну реєстрацію підприємницької діяльності за власним рішенням та подають Декларацію у строки, встановлені абзацом другим п.177.11 ст.177 Податкового кодексу України, передбачено відображення дати прийняття рішення про припинення у рядку 8 «Категорія платника» декларації.

Крім того, розділ ІІ Декларації доповнено рядком 10.9.1, в якому зазначається сума доходу, отриманого у вигляді додаткового блага відповідно до абзаців 2 та 3 підпункту «д» підпункту 164.2.17 пункту164.2 статті 164 розд. ІУ ПКУ за кредитом, отриманим на придбання житла (іпотечний кредит).

Детальніше про зміни, які відбулися у додатках та з прикладами заповнення оновленої декларації можна ознайомитися у листі ДФС України від 18.12.2017року №35310/7/99-99-13-01-03-17 «Про декларування доходів фізичними особами».

Відділ організації роботи Стрийської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області