Відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” з 1 грудня 2018 року підвищено прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, з 1435 гривень до 1497 гривень. Із зростанням прожиткового мінімуму пенсіонери вже у грудні отримають перераховані пенсії. Окрім мінімальних та максимальних розмірів пенсій також будуть перераховані надбавки, підвищення та інші виплати, які встановлюються до пенсій, розмір яких розраховується, виходячи із прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Тож суми, на які зростуть пенсійні виплати, у кожного будуть різні.

Даний перерахунок буде проведено автоматизованим способом, тому додатково звертатися до органів Пенсійного фонду не потрібно.

Стрийський відділ обслуговування громадян

Головного управління ПФУ  у Львівській області