Міста-побратими
Обрати сторінку

 

Виконавчий комітет Моршинської міської ради інформує населення міста про те, що Стрийський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить відбір громадян віком від 18 до 45 років на військову службу за контрактом у військову частину А0998 Збройних Сил України.

Середньомісячне грошове забезпечення військовослужбовців рядового і сержантського складу, що проходять військову службу за контрактом складає від 8,0 до 18,0 тис. грн., для осіб офіцерського складу заробітна плата складає від 10,0 до 25,0 тис. грн..

Також на сесії Моршинської міської ради прийнята Програма заохочення та підтримки громадян міста Моршина, які проходитимуть військову службу за контрактом – надання одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету (11 тис. грн.).

Крім того військовослужбовці, що проходять службу за контрактом мають цілий ряд інших переваг, про які більш детальну інформацію можна отримати в Стрийському об’єднаному міському військовому комісаріаті за адресою: місто Стрий, вул. Нижанківського, 6, тел.5-31-23.