Міста-побратими
Обрати сторінку

Навчання для тих, хто хоче супроводжувати проекти за умовами Програми «‎Енергодім»

Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» передбачає можливість отримання об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) грантових коштів для проведення енергомодернізації багатоквартирних будинків, включаючи послуги проектних менеджерів, які компенсуються Фондом енергоефективності у розмірі 70%.

Для реалізації проекту з термомодернізації багатоквартирного будинку необхідно володіти достатньо глибокими знаннями у технічній, фінансовій та юридичній сферах. Тому залучення проектного менеджера є вкрай необхідними для забезпечення усього спектру послуг.

У рамках Меморандуму про співпрацю, підписаного Державним центром зайнятості з Державною установою «Фонд енергоефективності», в листопаді 2020 року у Львівському центрі ПТО ДСЗ з врахуванням карантинних обмежень розпочнеться навчання за програмою «Школа проектних менеджерів».

До такого навчання можуть бути залучені зареєстровані безробітні, шукаючі роботу та особи, котрі безпосередньо мають відношення до розвитку та діяльності ОСББ (професійні управителі багатоквартирних будинків, голови ОСББ, енергоаудитори, енергоменеджери, інженери-проектувальники, тощо).

Після завершення навчання слухачі отримають посвідчення про підвищення кваліфікації із згаданого курсу.

Інформація для населення з питань підготовки проектних менеджерів розміщена на веб-сайті Львівського центру ПТО ДСЗ та сторінках Львівського ОЦЗ і Львівського ЦПТО ДСЗ у мережі Фейсбук.

За більш детальною інформацією щодо навчання просимо звертатися до Моршинської міської філії Львівського ОЦЗ (тел. 6-08-98, 6-10-25) або безпосередньо до Львівського центру професійно – технічної освіти ДСЗ за тел. 244-13-30.