Міста-побратими
Обрати сторінку

#ПротиДійТоргівліЛюдьми
#WalkForFreedom
#ХодаЗаСвободу

18 жовтня центральною вулицею Моршина пройшла мовчазна хода небайдужих людей за свободу мільйонів чоловіків, жінок і дітей, які знаходяться у сучасному рабстві в рамках всесвітньої щорічної акції «‪‎Walk for Freedom‬‪‎‬/Хода за свободу».

Акція була спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.

Цей захід не був протестом,а мовчазною і мирною ходою, яка проходить вже п’ять років поспіль, на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві.

Небайдужі громадяни вийшли на вулиці своїх міст, аби об’єднати зусилля для подолання хвороби XXI століття – сучасного рабства.

Акція була проведена під патронатом Міністерства соціальної політики України, за підтримки Представництва неурядової громадської організації А21.

Сподіваюся, наша сьогоднішня акція засіяла зерно розуміння того, що ми повинні знати свої права, тоді ніхто не буде вправі їх порушити, бо немає нічого ціннішого, ніж життя людини.