Міста-побратими
Обрати сторінку

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ

МОРШИНСЬКОГО МІСЬКОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

ЗА І КВАРТАЛ 2017 РОКУ

1. Відділенням соціальної допомоги вдома надано 17107  соціальних послуг за місцем проживання 80 одиноким громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності та потребують сторонньої допомоги в домашніх умовах.

На платному обслуговуванні знаходяться 9 одинокопроживаючих осіб, яким надано послуги на суму 2017,12 грн.

2. Відділенням денного догляду (соціально-побутової адаптації) обслужені 126 осіб та надано 2356 соціальних послуг. В «Палаці Культури» безоплатно відвідали концертні програми (В.Павлик, Р.Скорпіон, В.Кензов)

8 підопічних.

3. Відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги обслужені 251 особа, яким надано 459 соціальних послуг. З міського бюджету 98 підопічним надано допомогу до Великодніх свят по 250 грн. кожному на суму 24500 грн. для придбання необхідних продуктів.

Перукарем відділення 145 підопічним надано 306 безоплатних перукарських послуг та 4 платні на суму 52,68 грн.

Надано безоплатні послуги з прання білизни 29 громадянам, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні.

В Моршинському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) запроваджено інноваційна модель організації надання соціальних послуг та утворена мультидисциплінарна команда. Пакет соціальних послуг надається за місцем проживання громадян з залученням медичних працівників Моршинської міської лікарні та працівників ПЖКГ згідно договору про співпрацю.