Міста-побратими
Обрати сторінку

Моршинська міська територіальна громада отримала грант від Інвестиційної платформи сусідства ЄС (NIP) в рамках впровадження програми «Енергоефективність громадських будівель в Україні» (UPBEE)

Наша громада приймає участь у програмі Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) «Енергоефективність громадських будівель в Україні» (UPBEE), яка є націленою насамперед на малі та середні муніципалітети, які досі не мали можливості здійснювати заходи з підвищення енергоефективності будівель.

Для підтримки реалізації програми UPBEE громада отримала грант від Інвестиційної платформи сусідства ЄС (NIP) на розроблення проектної документації для виконання робіт з термомодернізації будівель КНП “Моршинська міська лікарня “Моршинської міської ради (вул.50-річчя УПА, 20,  корпуси А-5 та В-2).

З метою вибору професійного підрядника компанією «НТЮ Інтернешнл/АС», яка є консультантом технічної допомоги по впровадженню програми UPBEE, уповноваженим ЄІБ, був успішно проведений тендер і визначено переможця – ТОВ «Житомирська архітектурно-планувальна майстерня», який  розпочав ознайомлення з об’єктами за договором.

Очікувана тривалість надання послуг проектувальника – п’ять місяців, з яких чотири місяці на проектування та один місяць на експертну оцінку розробленої проектної документації. Контроль за виконанням робіт здійснює компанія «НТЮ Інтернешнл/АС» та КНП “Моршинська міська лікарня” Моршинської міської ради.

Впровадження проєкту термомодернізації дозволить Моршинській міській територіальній громаді значно покращити умови перебування пацієнтів та відвідувачів КНП “Моршинська міська лікарня” Моршинської міської ради,  скоротити витрати на паливно-енергетичні ресурси та покращити екологічний стан міста.

Кость Ірина Мирославівна, т.в.о. генерального директора КНП «Моршинська міська лікарня»  підписує Договір на розроблення проєктної документації для виконання робіт з термомодернізації корпусів КНП “Моршинська міська лікарня” Моршинської міської ради за програмою UPBEE.