Моршин підписав Угоду про взаємну співпрацю з Гміною Дембіца

У п’ятницю, 7 квітня 2017 року, Моршинський міський голова Руслан Ільницький підписав Угоду про взаємну співпрацю між м.Моршином та Гміною Дембіца (Польща). Попередньо Угоду затвердили Моршинська міська рада та Рада Гміни Дембіца.

Реалізація підписаної Угоди -підготовка спільного проекту на конкурс Програми транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна 2014-2020”.

Підписання Угоди відбулось в урочистій атмосфері в м.Дембіца в присутності представників органів місцевого самоврядування м.Моршина, Гміни Дембіци та полських ЗМІ. Після підписання Угоди Моршинський міський голова Руслан Ільницький та Війт Гміни Дембіца Станіслав Рокош відповіли на запитання представників польських мас-медіа.

Після офіційної частини відбулась робоча зустріч. під час якої обговорювали робочі питання щодо підготовки документації на наступний етап  конкурсу Програми. На завершення зустрічі. міський голова Моршина запросив Війта Гміни Дембіци та представників Гміни відвідати місто Моршин. Візит польських партнерів заплановано на травень 2017 року.