Міста-побратими
Обрати сторінку

3 грудня відзначають Міжнародний День людей з інвалідністю.

Люди з обмеженими можливостями вимагають до себе особливої уваги. Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це їх шлях. Вони пристосовуються як можуть зі всіх своїх сил.

Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе звичайними людьми, як і всім нам. Ми всі рівні перед Богом.

Традиційні заходи Дня людей з обмеженими можливостями присвячуються висвітленню й вирішенню їхніх нагальних проблем.

В актовому залі Моршинської міської ради відбулись заходи відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю. На заходах були присутні представники Моршинської міської ради та члени Моршинського міського товариства інвалідів

Зі словами до присутніх звернулась голова ММТІ Зіновія Кецик, яка розповіла про нелегке життя осіб з інвалідністю в нашому світі та відзначила грамотами та подарунками осіб з інвалідністю за активну роботу.

Зі словами подяки виступив перший заступник міського голови Юрій Ярославович Янків, який нагородив почесними грамотами від міської Ради Кецик Зіновію Василівну та інших активних членів товариства: Ю. Кузьміних, Ю. Сирмай, О. Савчук, , Г. Мацик, та інших.

У цей День ми приєднуємося і бажаємо всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я, засобів і успіху. Захищаючи гідності людей з інвалідністю ми захищаємо своє людське обличчя.

Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.


Не залишайтеся байдужими!