Міська лікарня м.Моршина – працюватиме !

З огляду на поширення неправдивих відомостей про закриття міської лікарні інформуємо, що чутки з цього питання є провокативними!
Моршинська міська рада повідомляє наступне: з 1 квітня 2020 року впроваджується другий етап державної реформи вторинної медичної допомоги. Міська лікарня і поліклінічне відділення і надалі надаватимуть медичні послуги пацієнтам!
На сьогодні Моршинською міською радою проведено ремонт поліклінічного відділення, закуплено комп’ютерну техніку, а також в бюджеті 2020 року передбачено кошти на придбання нової діагностичної медтехніки в т.ч. цифрового рентгенапарату.
Про хід медичної реформи в м.Моршині та функціонування КНП “Моршинська міська лікарня” буде проінформовано депутатів та жителів міста в засобах масової інформації, на офіційних сторінках в соцмережах та на черговій сесії Моршинської міської ради 23.01.2020 року.