У м. Львові відбувся круглий стіл щодо концептуальних засад проведення державного фінансового аудиту місцевих бюджетів.

У заході прийняли участь заступник Голови Держаудитслужби України Галина Вашека, представники Західного офісу Держаудитслужби, департаменту фінансів Львівської ОДА, фінансових управлінь області, в тому числі начальник фінансового управління Моршинської міської ради Ірина Мельничук.

Під час заходу учасники обговорили особливості проведення державного фінансового аудиту виконання місцевих бюджетів, найпоширеніші ризики системи управління бюджетними та земельними ресурсами, резерви наповнення місцевих бюджетів, особливості казначейського та податкового обслуговування місцевих бюджетів.

Окремої уваги заслуговує спілкування та обмін думками щодо місцевих бюджетів між учасниками круглого столу.