Користуйтесь он-лайн сервісами Пенсійного фонду України:
це зекономить Ваш час та дозволить знати більше

про пенсію та сплачені страхові внески

Питання легалізації заробітної плати та детінізації ринку праці є одним із пріоритетних завдань для Пенсійного фонду. Адже лише оформлена відповідно до законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і лише легальна заробітна плата вплине на розрахунок майбутньої пенсії.
Нагадуємо, що з 1 січня 2019 право на призначення пенсії за віком мають особи за наявності страхового стажу не менше 26 років (кожного наступного року кількість необхідних років страхового стажу буде збільшуватися на 1 рік та з 1 січня 2028 року становитиме 35 років).
Кожна працююча людина може ознайомитись з даними, що містяться в Реєстрі застрахованих осіб, в органах Пенсійного фонду України при пред’явленні паспорта та довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або зареєструвавшись на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Зручно також скористатись послугою СМС-інформування.
Для цього необхідно здійснити он-лайн реєстрацію за електронно-цифровим підписом на порталі Пенсійного фонду (
http://portal.pfu.gov.ua) або особисто звернутися до органу ПФУ та подати заяву для реєстрації на Веб-порталі електронних послуг чи на отримання інформаційного
СМС-повідомлення.

Одночасно повідомляємо, що на Веб-порталі електронних послуг додано нові он-лайн сервіси і для страхувальників. Зокрема, наявна інформація щодо поданих звітів та стану розрахунків з Пенсійним фондом України. Також надано можливість формувати в електронному вигляді (за наявності електронно-цифрового підпису (ЕЦП)) довідки про страховий стаж своїх працівників.
Щоб отримати довідку через Веб-портал слід авторизуватися за ЕЦП, в закладці «Запити на отримання електронних документів» обрати тип звернення («Дані про трудовий та страховий стаж» або «Довідка ОК-7»), заповнити новий запит на отримання документів даними свого працівника, підписати звернення ЕЦП страхувальника та відправити до ПФУ.
Для отримання Довідки перейти до розділу «Звернення» та вибрати останнє виконане завдання. У разі виникнення запитань, просимо звертатись до Стрийського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області за адресою: вул. Олесницького, 4, м. Стрий, 82400 (тел. 7-10-90).

Начальник Стрийського відділу

обслуговування громадян (сервісного центру)

головного управління ПФУ у Львівській області

Богдана Семків