11.10.2017р. в залі засідань Моршинської міської ради проведено Координаційну раду у справах захисту осіб з інвалідністю. На засіданні заслухали інформацію М.Воєводи- голови Координаційної ради щодо звіту про роботу з питань соціального захисту осіб з інвалідністю за 9 місяців 2017 року.

Завідувач поліклініки Моршинської міської лікарні Л.Й. Вацівський проінформував про те, що в Україні діє Урядова програма «Доступні ліки», яка дає можливість отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки від хронічних захворювань, а саме: серцево-судинних, діабету ІІ типу та бронхіальної астми. Для отримання ліків хворим необхідно звернутися в Моршинську міську лікарню за рецептом, який потрібно пред’явити в аптеці з позначкою «Доступні ліки» для отримання ліків.