З метою забезпечення сприятливих умов розвитку галузі культури, створення нових культурно-мистецьких проектів, залучення громадських організацій до реалізації в місті культурно-мистецьких проектів та заходів, управління соціально-гуманітарної політики оголошує проведення конкурсу мистецьких проектів серед громадських організацій міста.
Документи приймаються з 19 лютого по 22 березня, щоденно з 09.00 до 18.00 (крім суботи, неділі та святкових днів) за адресою: 82482, м. Моршин, вул. Івана Франка 15, управління соціально-гуманітарної політики Моршинської міської ради, відділ культури молоді та спорту, або можуть бути надіслані на електрону адресу morshynysgp@ukr.net з поміткою «На конкурс мистецьких проектів серед громадських організацій». Перелік документів та умови конкурсу будуть повідомлені додатково.
Телефон для довідок: (032) 6060962.