Орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагороджено ветерана російсько- української війни, мешканця міста Моршина, нашого земляка – Андрія Мельника.

Відзнаку вручив Міністр у справах ветеранів України Сергій Бессараб.

Вітаємо нашого Героя та членів його родини. Пишаємося воїном. Саме завдяки таким людям Україну не здолати! Слава Героям!

Мельник Андрій Любомирович народився 23 грудня 1979 року в місті Моршин Львівської області. З 16 квітня 2014 року по 20 червня 2018 року виконував обов’язки  командира служби військової розвідки Української Добровольчої Армії.  Брав активну участь у бойових діях  в районах населених пунктів Слов’янськ, Краматорськ, Піски, Авдіївка, Мар’їнка, Красногорівка та Новотроїцьке Донецької області. У складі групи розвідки проводив розвідувально-диверсійні заходи, спільно з представниками СБУ займався обміном полоненими.