Кабінет міністрів України вніс зміни у додатки 1 і 2 до Розпорядження від 7 листопада 2014 року №1085 «Про затвердження переліку населених пунктів, на територіях яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії .

Відповідно до п. 2 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, грошова допомога надається внутрішньо переміщеним особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території України, населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, а також внутрішньо переміщеним особам, житло яких зруйновано або стало непридатним для проживання внаслідок проведення антитерористичної операції.

Розпорядження від 7 листопада 2014 року №1085 викладено у новій редакції:

– перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження;

– перелік населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення.

Зазначені переліки викладено у новій редакції, в тому числі, у зв’язку із перейменуванням окремих населених пунктів та районів.

Для перегляду переліку:

Управління праці та соціального захисту населення

Моршинської міської ради