У вівторок, 15 червня 2021 року відбулась ІХ (позачергова) сесія Моршинської міської ради. В роботі сесії взяли участь 24 з 26 обраних депутатів ради. До порядку денного було включено 10 питань, за результатами розгляду яких прийнято 9 рішень, 1- не прийнято.

В урочистій частині сесії, присвяченої Дню міста Моршина та Дня медичного працівника взяли участь депутат Львівської обласної ради Всеволод Білас, керуючий справами Львівської обласної ради Руслан Кандибор, голова Стрийської районної державної адміністрації Богдан Янко, голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко, депутат Стрийської районної ради Іван Петрівський, Болехівський міський голова Іван Яцинин, заступник Стрийського міського голови Ігор Стецик, Витвицький сільський голова Василь Ільницький та настоятелі моршинських храмів о.Йосиф (Дорошевич) та о.Іван (Пецюх).

Моршинський міський голова Руслан Ільницький з нагоди відзначення Дня міста Моршина нагородив грамотами: головного спеціаліста відділу культури, молоді та спорту управління соціально-гуманітарної політики міської ради Андрія Гошовського; зав.відділенням ПМСД, лікаря-педіатра КНП “Моршинська міська лікарня” Оксану Бариш; медичну сестру КНП “Моршинська міська лікарня” Галину Панасюк; лікаря-терапевта КНП “Моршинська міська лікарня” Андріану Онуфрів-Янко; медичну сестру КНП “Моршинська міська лікарня” Ірину Войтович; медичну сестру КНП “Моршинська міська лікарня” Наталію Михальчак;  медичну сестру КНП “Моршинська міська лікарня” Іванну Сиротюк;  лікаря-інфекціоніста КНП “Стрийська центральна районна лікарня” Наталію Мелешко; сімейного лікаря  КНП “Стрийська центральна районна лікарня” Наталію Галамай; фельдшера КНП “Стрийська центральна районна лікарня” Галину Паруту; медичну сестру     КНП “Стрийська центральна районна лікарня” Мар’яну Оброцу.

Моршинський міський голова Руслан Ільницький, заступники міського голови та депутати міської ради поклали квіти до пам’ятника Степану Бандері – Почесному громадянину Моршина, пам’ятника Зіновію Красівському – Почесному громадянину Моршина, пам’ятника Тарасу Шевченку та стелі пам’яті Миколи Штинди, Тараса Бруса та Героїв Небесної Сотні.

Розглянувши всі питання позачергової сесії Моршинський міський голова Руслан Ільницький  привітав моршинців та жителів територіальної громади з прийдешнім Днем міста Моршина, Трійцею та закрив сесію.

З результатами поіменного голосування депутатів 15.06.2021 можна ознайомитись тут: https://drive.google.com/file/d/1j-kIDCyPcwtDR8iWf-RFx6lflGvZ4sWB/view?usp=sharing