1. Відділенням соціальної допомоги вдома надано 36040  соціальних послуг за місцем проживання 84 одиноким громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності та потребують сторонньої допомоги в домашніх умовах.

На платному обслуговуванні знаходяться 9 одинокопроживаючих осіб, яким надано послуги на суму 4193,36 грн.

2. Відділенням денного перебування (соціально-побутової адаптації) обслужені 129 осіб та надано 4735 соціальних послуг. За сприянням керівництва СКК «Моршинкурорт» та «Палацу Культури» підопічні територіального центру мають можливість безоплатно відвідувати концертні програми.

3. Відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги обслужені 268 осіб, яким надано 759 соціальних послуг.

Перукарем відділення 159 підопічним надано 614 безоплатних перукарських послуг та 17 платних на суму 223,89 грн.

Надано безоплатні послуги з прання білизни 54 громадянам, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні.