Міста-побратими
Обрати сторінку

Компенсаційні виплати працедавцям: як працюють програми на Львівщині

Окрім добору персоналу, організації громадських робіт і професійного навчання на замовлення працедавців, підтримки підприємницьких ініціатив шляхом реалізації урядового проєкту «єРобота», Львівська обласна служба зайнятості надає суб’єктам господарювання низку компенсацій у разі забезпечення роботою за скеруванням служби зайнятості безробітних певних категорій.

Для прикладу, упродовж одинадцяти місяців поточного року 89 суб’єктів малого підприємництва отримали компенсацію фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування на нові робочі місця за скеруванням центру зайнятості 140 зареєстрованих безробітних. Деталі програми – https://is.gd/qQkDvi.

Ще 74 роботодавцям компенсовані цьогоріч (станом на 01.12.2023 року) фактичні витрати у розмірі єдиного внеску за працевлаштування 82 безробітних з числа квотної категорії громадян.

Відшкодування у розмірі 50% фактичних витрат на оплату праці отримають також 29 суб’єктів господарської діяльності за працевлаштування 33 безробітних з інвалідністю та осіб, котрим до настання права на пенсію за віком залишилося не більше 5 років.

Програмою компенсації, що надається у розмірі 50% мінімальної зарплати, скористалися у січні-листопаді поточного року 16 роботодавців, які забезпечили роботою 21 безробітного віком до 25 років або працевлаштували молодь на перше робоче місце. Інфографіка останніх трьох програм – за посиланням https://is.gd/py6dgg.

Також витрати з оплати праці у січні-листопаді цього року відшкодовані 415 працедавцям, котрі у період дії воєнного часу забезпечили роботою 1046 вимушено переміщених осіб. Така компенсація виплачується упродовж двох місяців у розмірі мінімальної заробітної плати. Подробиці – https://is.gd/dNaucg.

Консультації з питань отримання компенсаційних виплат надаються у підрозділах Львівської обласної служби зайнятості (адреси – за посиланням http://surl.li/jpvpt). У разі кадрової потреби працедавці можуть самостійно подати вакансію через особистий кабінет https://is.gd/JA9T4N, реєстрація кабінету – https://is.gd/w0zea4. Повний комплекс послуг для працедавців – https://is.gd/im2laG.

Львівський обласний центр зайнятості