З метою врахування думки жителів Моршинської територіальної громади щодо реорганізації Довгівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Стрийського району Львівської області у заклад освіти І ступеня, 27 червня 2022 року 0 16:00 відбудеться громадське обговорення проєкту рішення Моршинської міської ради про реорганізацію Довгівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Стрийського району Львівської області. Організатором громадських обговорень є Моршинська міська рада.
У зв’язку з військовим станом та продовженням карантину, громадське обговорення буде проходити в онлайн режимі за посиланням: meet.google.com/oky-bihb-kzf
Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі із зазначенням особи та контактної інформації заявника за адресою: 82482, вул. І. Франка,15 м. Моршин (управління соціально-гуманітарної політики Моршинської міської ради) та на електронну адресу: morshynysgp@ukr.net, або в коментарях під час відеозвязку.