05 грудня у залі засідань Моршинської міської ради відбулося громадське обговорення проекту міського бюджету міста на 2019 рік. Перед початком громадського обговорення, проект міського бюджету на 2019 рік був схвалений виконавчим комітетом Моршинської міської ради та розглянутий постійною депутатською комісією з питань економіки, промоції та туризму. В обговоренні взяли участь депутати міської ради, працівники відділів та управлінь виконавчого комітету, бюджетних установ, громадськість міста. Представила головний фінансовий документ міста, за яким Моршин житиме наступного року, начальник фінансового управління Ірина Мельничук.
Фінансовий ресурс проекту міського бюджету сформовано на реальних джерелах доходів, видаткова частина враховує першочергові соціально-культурні потреби громади та пріоритетні напрямки розвитку міського господарства, передбачає належний рівень соціального захисту населення.
Проте, обсяг міського бюджету, як за доходами та і за видатками, може змінюватися й доповнюватися впродовж календарного року, в тому числі на капітальні видатки за рахунок різних джерел фінансування.
Активну участь у обговоренні взяли жителі міста. Важливо, що громадськість не лише слухала доповідь, а й мала можливість висловитися щодо фінансування тих чи інших галузей, внести свої пропозиції.