Служба у справах дітей управління соціально-гуманітарної політики Моршинської міської ради повідомляє про громадську організацію «Ла Страда-Україна», діяльність якої спрямована на захист прав дітей та жінок. Основна мета організації направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини.
На базі ГО «Ла Страда-Україна» функціонує дві гарячі лінії:
1. Національна дитяча «гаряча» лінія, яка працює за безкоштовним номером 0800500225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним номером 116111 (з мобільного). Лінія працює по будням з 12:30 год. до 20:00 год. В суботу з 12:00год. до 16:00 год.
2. Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації, яка працює за безкоштовним номером 0800500335 (зі стаціонарних телефонів) та безкоштовно за коротким номером 386 (з мобільного). Лінія працює цілодобово.