Міста-побратими
Обрати сторінку

Міжнародна акція «Година Землі» проводиться щорічно у багатьох країнах і містах. У 2018 році в міжнародній акції візьме участь ще більша кількість людей. Акція покликана привернути увагу людей до екологічних проблем нашої планети.
«Година Землі» була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії, з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році акція поширилась світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів осіб у 35 країнах світу. Україна приєдналась до всесвітньої кампанії у 2009 році.
Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, акція наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, установи, організації та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.
Цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на зв’язку людини з природою і негативному впливові споживацьких звичок на Планету.
Запрошуємо долучитись до акції «Година Землі» 24 березня 2018 року о 20:30 та вимкнути світло і прилади, на одну годину. Це сприятиме як збереженню довкілля, так і підвищенню іміджу України у світі.