Державна служба зайнятості активно впроваджує електронні сервіси, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет – технологій.

Веб-сайт Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» надає можливість швидкого пошуку вакансій та резюме по всій Україні, подання роботодавцями звітності в режимі онлайн, розширює можливість самообслуговування громадян шляхом доступу до «Електронної черги». Особа, яка шукає роботу може зарезервувати для себе час для прийому у кар’єрного радника служби зайнятості електронним шляхом, і їй не потрібно отримувати талон на відвідування, чекаючи у черзі, а безпосередньо звернутися до робочого місця фахівця філії на зареєстрований особистий час та дату прийому, які вказані в талоні на відвідування, а також мати при собі необхідні документи. Такий ресурс доступний не лише з комп’ютера, а й з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android  та Apple. Скористатись сервісами нового сайту можливо за посиланням https://www.dcz.gov.ua

Відвідувачі сайту можуть не тільки переглядати корисну інформацію щодо повного спектру послуг служби зайнятості, пройти профорієнтаційне тестування для визначення своїх здібностей до того чи іншого виду професійної діяльності, продивлятися контактні дані центрів зайнятості, аналітичні та статистичні матеріали про ринок праці та діяльність служби зайнятості, а й, зареєструвавши персональний обліковий запис, користуватись Персональними електронними кабінетами. В залежності від потреб клієнта, доступні такі корисні дистанційні онлайн-сервіси як «Електронний кабінет роботодавця» і «Електронний кабінет безробітного».

«Електронний кабінет роботодавця» – це сучасний інформаційно-комунікаційний сервіс, зорієнтований, насамперед, на економію часу роботодавців та підвищення ефективності їх взаємодії зі службою зайнятості. По суті, це персональне автоматизоване робоче місце, що надає можливість подання звітності до центру зайнятості в режимі онлайн, перегляду стану укомплектування заявлених вакансій та кількості направлень центром зайнятості претендентів на роботу, моніторингу договорів на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру та працевлаштування після професійного навчання, перегляду актуальних резюме шукачів роботи та виконання безлічі інших функцій.

«Електронний кабінет безробітного» надає можливість створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання. Крім зазначених послуг, власник кабінету може переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, які заплановані у центрах зайнятості, та записатися на ті з них, що зацікавили, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.

За більш детальною інформацією звертатися до Моршинської міської філії Львівського обласного центру зайнятості за адресою м. Моршин, вул. Привокзальна, 63, тел. 6-10-07, 6-10-39, 6-10-25