Відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Львівської обласної державної адміністрації від 08.05.2020 «Про заходи, пов’язані з недопущенням поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) на території області та м.Львова», Протоколу №18 від 10.05.2020 позачергового засідання Львівської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, з метою недопущення поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19), рішенням виконавчого комітету Моршинської міської ради від 22.05.2020 № 55 створено комісію для здійснення контролю за дотриманням карантинних вимог на території міста Моршина, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS CoV-2» та постановами головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 №16, від 09.05.2020 №17, від 09.05.2020 №18, від 09.05.2020 №19, від 09.05.2020 №20.

За участю працівників міської ради, представників Стрийського районного управління головного управління Держпродспоживслужби та Стрийського відділу поліції ГУ НПУ у Львівській області по об’єктах міста проводяться перевірки за дотриманням карантинних заходів та надаються відповідні рекомендації суб’єктам господарювання. Просимо в найкоротший термін забезпечити усунення порушень та уникнути накладення штрафних санкцій при повторній перевірці.

Відповідно до статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення: порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, – тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.