Міста-побратими
Обрати сторінку

Управління праці та соціального захисту населення Моршинської міської ради повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 р. №300 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, якими передбачено монетизацію залишків невикористаних коштів субсидії на опалення.

Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт/г електричної енергії, перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через поштове відділення.

Перерахування коштів частини невикористаної суми субсидії буде здійснюватись управлінням лише на підставі особистої заяви одержувача поданої до 01.09.2017року.
Тому просимо всіх одержувачів субсидій у яких є частина невикористаної субсидії станом на 01.05.2017року звернутися до 01.09.2017 року в управління праці та соціального захисту населення Моршинської міської ради за адресою: м. Моршин, вул. Д.Галицького, 32, (тел. 6-10-29 ) для уточнення зекономленої суми субсидії та подання заяви (при собі мати: паспорт, ідентифікаційний номер, номер банківського рахунку для зарахування коштів).

Управління праці та соціального захисту населення

Моршинської міської ради