Міста-побратими
Обрати сторінку
📌 ЗАПРОШУЄМО ЖИТЕЛІВ ЛЬВІВЩИНИ НА КОРОТКОСТРОКОВІ БЕЗОПЛАТНІ КУРСИ ПЕРЕКВАЛІФІКАЦІЇ.
☝️З 11 грудня 2023 р. стартують курси з перекваліфікації для жителів Львівської області. Курси буде організовано на базі закладів професійної, професійно-технічної освіти та Львівського Центру ПТО Державної Служби Зайнятості.
❗️Для слухачів курси є безоплатними. Формат навчання – короткострокові курси зі здобуттям часткових кваліфікацій. Загальна кількість учасників становить 60 осіб.
📌Всім охочим мешканцям Львівщини пропонується пройти один з таких типів професійних курсів та отримати актуальні навички:
✅ адміністратор – організація роботи з персоналом та обслуговування відвідувачів на підприємствах ресторанного та готельного сервісу – ДНЧ “Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг” – тривалість курсу – 15 робочих днів;
✅оператор верстатів з числовим програмним керуванням (металообробка) – Вище Професійне училище №20 – тривалість курсу – 2 місяці;
✅помічник кухаря у закладах готельно-ресторанного бізнесу (технологія приготування холодних страв та закусок) – Бориславський професійний ліцей – тривалість курсу – 1 місяць;
✅швачка-дизайнер – технологія виготовлення та художнього оздоблення одягу та матеріалів інтер’єрного призначення на сучасних видах швейного обладнання – Львівський Центр ПТО Державної Служби Зайнятості – тривалість курсу – 1 місяць.
☝️В залежності від кваліфікації, що здобувається, навчання триватиме від 2 до 4 тижнів. Не менш 60 % від загальної кількості навчальних годин складатимуть практичні завдання. На час проходження навчання слухачі забезпечуються витратними матеріалами та інструментами.
❗️Завершальним етапом курсів є отримання сертифікату, що підтверджує сформованість часткових кваліфікацій зі здобутої спеціальності.
По завершенню курсів більшість випускників одразу влаштовуються на роботу.
🤝Для того, щоб стати слухачем курсів, потрібно реєструватись, заповнивши форму та підібрати одну професію за якою ви б хотіли отримати перекваліфікаю. Реєстраційну форму необхідно заповнити за посиланням: https://forms.gle/GWZRAMbkpVX956vS8.
❗️Звертаємо увагу, що оскільки перелічені курси користуються популярністю, кількість місць обмежена, запит щоразу більший, набір здійснюватиметься за попередньою співбесідою.
❤️До участі в курсах заохочуються насамперед:
✅внутрішньо-переміщені особи,
✅жителі Львівщини, яким складно знайти роботу,
✅родини військовослужбовців,
✅молодь,
✅жінки 45+.
☎️Для отримання детальної інформації звертайтесь за ном.тел.0983053876
🔰Виконавчий партнер Проєкту ГО Центр “Жіночі перспективи”
↘️ В межах Проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії та уряду Німеччини, за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
☑️