Міста-побратими
Обрати сторінку

Координаційна рада у справах захисту громадян, які постраждали 

внаслідок Чорнобильської катастрофи

10 квітня 2019 року в Моршинській міській раді під головуванням секретаря ради Миколи Воєводи відбулося засідання Координаційної ради у справах захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. На засіданні обговорено питання відзначення 33-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС, надання одноразової грошової допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за рахунок коштів місцевого бюджету, забезпечення ліками постраждалих громадян по безкоштовних (електронних) рецептах.

Координаційна рада у справах захисту осіб з інвалідністю

10 квітня 2019 року в Моршинській міській раді під головуванням секретаря ради Миколи Воєводи відбулося засідання Координаційної ради у справах осіб з інвалідністю за участю голови Моршинського міського товариства інвалідів Зеновії Кецик.

Голова Координаційної ради проінформував присутніх щодо проведеної роботи з питань соціального захисту осіб з інвалідністю у І кварталі 2019 року.

На засіданні обговорено також питання медичного забезпечення осіб з інвалідністю, пільгового проїзду окремих категорій громадян та надання грошової допомоги з місцевого бюджету особам з інвалідністю до Великодніх свят.