Міста-побратими
Обрати сторінку

31 березня 2019 року – важлива подія в житті нашої держави. Тож ми повинні поставитися до неї з усією відповідальністю. Для підготовки та проведення голосування списки готує відділ ведення Державного реєстру виборців Моршинської міської ради. Також і в міжвиборчий період відділ веде контроль за достовірністю і коректністю бази даних. Проте точність і повнота списків частково залежить і від Вашої ініціативи, шановні виборці! В зв’язку з цим ми просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до нас.

Особливо це стосується виборців:

  • які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);

  • колишніх військовослужбовців строкової служби;

  • громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

  • громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;

  • які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Чекаємо Вас за адресою : м.Моршин,вул. Івана Франка,15.

При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних, з 9.00 год. до 18.00 год. Обідня перерва: 13.00 год.-13.45 год.

Також перевірити свою наявність в Державному реєстрі виборців можна в мережі Інтернет на сайті Державного реєстру виборців (https://www.drv.gov.ua) Центральної виборчої комісії (http://cvk.gov.ua) за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця» після проходження простої процедури реєстрації. Відповідь на Ваш запит буде надіслана на Вашу електронну адресу.