Міста-побратими
Обрати сторінку

У четвер 19 липня на Моршинському міському стадіоні за підтримки Моршинської міської ради відбулась традиційна спартакіада серед людей з особливими потребами. Захід розпочався з підняття Державного прапора та виконання Державного Гімну України. До присутніх з вітальним словом звернувся перший заступник міського голови Юрій Янків, а також голова міського товариства інвалідів Зіновія Кецик, заступник управління праці та соціального захисту населення Голобин Роксолана, депутат Моршинської міської ради Крук Валентина.
Спартакіади серед людей з обмеженими фізичними можливостями проводяться не тільки з метою залучення людей з інвалідністю до регулярних занять фізичною культурою і спортом – такі заходи це можливість зустрітися у тісному колі.
Учасники спартакіади визначали особисту першість у змаганнях з шахів, шашок, бігу на 60 метрів та дартсу. Відповідно до результатів переможці та призери нагороджені грамотами.
Це чудово, що знаходяться такі люди як Зіновія Кецик , адже завдяки її ентузіазму і великому бажанню вже вкотре організовується свято.