Міста-побратими
Обрати сторінку

Повідомляємо, що з 01 квітня 2018 року кожен громадянин може обрати свого лікуючого лікаря, який буде слідкувати за здоров’ям і повністю забезпечувати первинну діагностику. Він стане агентом сім’ї в системі охорони здоров’я. Для цього необхідно підписати декларацію з тим сімейним лікарем, терапевтом або педіатром, якому Ви довіряєте. Особливо це зручно буде для мешканців навколишніх сільських населених пунктів, які до цього часу були змушені звертатись за медичною допомогою до Стрийської районної лікарні, оскільки вони можуть підписати декларацію з лікарем Моршинської міської лікарні та отримувати там медичні послуги.

Ви зможете звертатись до вашого лікаря з будь-якими питаннями, пов’язаними зі здоров’ям. Крім безпосереднього обстеження і лікування, лікарі з надання первинної медичної допомоги в разі необхідності будуть, також, видавати направлення до вузькопрофільних спеціалістів, виписувати рецепти на ліки, в т.ч. які підпадають під програму “Доступні ліки” (безкоштовні ліки в аптеці, за які платить держава), та будь-які медичні довідки.

В Моршинській міській лікарні працюють досвідчені та кваліфіковані лікарі. Ви можете ознайомитись з інформацією щодо кожного лікаря , прийти на прийом особисто та визначитись з вибором. Проте не треба зволікати, оскільки кожен лікар може підписати декларації з обмеженою кількістю пацієнтів і може статись так, що обраний Вами медичний працівник уже буде зайнятий. Тому важливо вчасно зробити вибір.

Перелік лікарів Моршинської міської лікарні з яким можна укладати декларації на первинну медичну допомогу:

Бариш Оксана Михайлівна

Богуцька Зоряна Богданівна

Вацівська Галина Степанівна

Дуда Ірина Романівна

Мельник Марія Василівна

Паєвська Оксана Мирославівна

Пилипчак Соломія Василівна