Міста-побратими
Обрати сторінку

МОРШИНСЬКА МІСЬКА РАДА НЕ ПІДТРИМУЄ ЗАПРОПОНОВАНИЙ ПРОЕКТ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ.
9 серпня 2019 року Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації презентував проектну модель адміністративно-територіального устрою Львівської області базового та районного рівня, напрацьовану за результатами роботи міжвідомчої обласної робочої групи.
Проект передбачає, у тому числі, створення Моршинської об’єднаної територіальної громади у складі м. Моршина, населених пунктів: Воля-Задеревацька с.р., Лисовицька с.р., Станківська с.р., Братківцівська с.р., Долішненська с.р., Жулинська с.р., Розгірченська с.р., Семигинівська с.р, Сихівська с.р., Дідушицька с.р., Подорожненська с.р.
Громадськості області представлять запропоновану модель для обговорення та подання пропозицій.
Моршинська міська рада категорично не погоджується з такою конфігурацією Моршинської ОТГ, оскільки це призведе до суттєвого погіршення соціально-економічного становища міста Моршина, про що повідомлено Львівську ОДА.
Після додаткових консультацій з Львівською облдержадміністрацією міський голова Р.Я.Ільницький проведе громадські слухання та сесію міської ради щодо запропонованої моделі адміністративно-територіального устрою. За їх результатами будуть сформовані узгоджені пропозиції, які скерують в Львівську ОДА та Львівську обласну раду.
Про дату проведення громадських слухань буде додатково повідомлено.